17 Dub

Rakousko – Kaprun – Zell am See – 27.-30.9.2017

Vážení turisté, KČT Nové Město n.Met. pro vás připravil další poznávací zájezd,

tentokrát do rakouských Alp.

Do 30.6. je třeba uhradit zálohu na zájezd ve výši 2500,- Kč.

(Členové KČT, při splnění podmínek, budou mít nárok na příspěvek 300,- Kč, který bude vrácen po skončení akce).

Způsob placení:

• peníze zašlete na účet č.845169123/0800 vedený u České spořitelny, jako variabilní symbol použijte číslo Vašeho telefonu a jméno, ale pošlete mi zároveň zprávu o zaplacení pomocí SMS, abych mohla identifikovat platbu na účtu
  • v hotovosti osobně (30.5. – 18.30 – 19.00 v archivu KČT – ul. TGM vedle aut. zastávky Rychta v domě s prodejnou pečiva „Mňam mňam“ nebo 3.6. – 13.00 -14.00 hod. na sokolovně na startu Pohádkového pochodu nebo kdykoliv jindy po dohodě)
  • doplatek 1500,- Kč uhradit obdobným způsobem nebo při nástupu do autobusu 27.9.

Celková cena:  4.000,-Kč  – (+- 150,- Kč – cena se bude odvíjet od počasí a tím pádem od připraveného programu) J

Cena zahrnuje: autobus, delegáta, 3x ubytování,  polopenze (česká strava), 5x -6x vstup (dle počasí)

Cena nezahrnuje: pojištění do zahraničí (nutno zvolit na všechny dny)!

Ubytování: v apartmánech v Kaprunu (Alpin Rentals Apartments)

Náznak programu: Lanovka – Kitzsteinhorn (3029 m. n.m.), Krimmelské vodopády (nejvyšší v Evropě), vycházka soutěskou, okolo Zellerského jezera a nějaké to překvápko J, cestou zpět prohlídka města Salzburg (Solnohrad – rodné město W.A.Mozarta)

Vedoucí zájezdu: Soňa Novotná 723270643 a Míša Novotná

V případě odřeknutí účasti, si musí přihlášený za sebe zajistit náhradníka (pokud nemá ved.zájezdu evidovaného jiného, kdo by chtěl jet), jinak mu propadá záloha!

Případní zájemci se můžou hlásit u vedoucí zájezdu!

Ještě je 5 volných míst!