27 Led

Šumava a Novohradské hory

Vážení cyklisté,

opět  si Vám dovolujeme nabídnout účast cykloturistickém zájezdu do jižních Čech.

Termín: 7. – 10.5.2020

Doprava:        autobusem  s cyklovlekem

Odjezd: Nové Město nad Metují 7.5.2020 v 5:00 hodin

Nástupní místa: Náchod, Nové Město n. Met, Hradec Králové

Ubytování:     ubytování v internátě SPŠ  ve Velešíně   https://www.sosvel.cz/

Stravování:    polopenze,  v místě ubytování,

Program:

Opět  pro nás program připravuje Hanka Kalčíková takže se můžeme těšit  jak  na kouzelnou přírodu, tak i na památky… program se může ještě drobně změnit.

1. den – výsadek v Holašovicích, výjezd na Kleť (lze i lanovkou),  Dívčí kámen, Zlatá Koruna, Velešín
  2. den  – Nová Ves – Schvarzenberský kanál, Vítkův kámen, Frymburk, Lipno
  3. den –  Od pramene Lužnice v Rakousku přes Novohradské hory do Velešína
  4. den – Velešín, Římov , Český Krumlov – odjezd po 15 hodině

Cena:   2600 Kč/os  ( v ceně doprava, ubytování 3 noci, polopenze na3 dny), pro členy KČT N.Město n. Met. sleva dle podmínek členství.

Přihlášky:       výhradně mailem  do 29.2.2020 příjímá p. Luboš Hanuš lubos.hanus@iol.cz , telefon: 602430714

Způsob placení:

záloha 1000 Kč do 29.2.2020, doplatek do 15.4.2020

peníze zašlete na účet č. 135037505/0300 vedený u ČSOB  v Novém Městě n.Met., jako variabilní symbol použijte číslo Vašeho mobilního telefonu – do zprávy pro příjemce  uveďte jméno a heslo „Velešín“

Zdraví a na Vaší účast se těší

Luboš Hanuš & Hana Kalčíková