28 Srp

Mýto – Hronov vycházka

Máteli chuť se projit i v týdnu,tak vás zvu na vycházku po okolí Hronova ve středu 31.8.2022.

Odjezd autobusem v 8.30.z Rychty přes Náchod a Hronov. Konečná Bezděkov- Na Mýtě.

Trasa-jedná se o pohodovou cca 11 km dlouhou vycházku, bez většího stoupání. Trasa vede údolím Metuje, přes bývalé závodiště na Vysokou Srbskou (možná rozhledna) a po cestě psa Voříška do Hronov, kde skončíme u nově otevřeného muzea ,,ČAPKUV MLÝNŮ“.

Návrat podle času. V týdnu to jezdí co hodinu.

Těším se na shledanou.

J.Bajer.

23 Srp

OKOLO REZKU – sobota 3.9.

Poznej okolí „Rezku“ s netradiční exkurzí.

Datum: 3.9.2022 sobota

Sraz: u sokolovny v 9.30 hod.

Předpokládaný návrat: cca ve 12 h. na náměstí

Vedoucí akce: Soňa Novotná a Mirka Vávrová

Informace: Tel.: 723270643

Společně vyjdeme od sokolovny přes Rezek a dojdeme na náměstí, cestou na Vás čeká překvapení, v závěru si můžete zakoupit třeba zmrzku 🙂

Vycházka vhodná pro rodiny s dětmi. Trasa cca 5 km

8 Srp

VYHLÍDKY V BROUMOVSKÝCH STĚNÁCH

Zveme Vás na další vycházku v sobotu 13.8.2022.

Odjezd autobusem v 8:30 z Rychty přes Náchod- Polici nad Metují – do Suchého dolu a na Slavný

Návrat-nejdéle v 16:30 z Police n. Met..

Trasa-plánovaná cca 13km

Občerstvení s sebou. Nahoře nic není. Možnost dojít do Suchého dolu do restaurace a zde počkat na autobus, který jede po 16 hod ze Slavného.

Snad jsem nic nezapoměl a těším se na viděnou.

Jaromír Bajer